O nas

INFOS Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego powstało, aby umożliwić zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w oparciu o najwyższe standardy szkoleniowe. Nasza firma specjalizuje się w zakresie organizacji kompleksowych projektów szkoleniowych oraz usług doradczych dla samorządu terytorialnego jednostek administracji publicznej oraz firm prywatnych, a także organizacji wyjazdów integracyjnych.

 

Celem organizowanych przez nasz szkoleń jest kształcenie umiejętności i przekazywanie praktycznej  wiedzy. Programy szkoleń organizowanych przez INFOS Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego są ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb zgłaszanych przez naszych klientów.

 

Wykładowcy i trenerzy prowadzący szkolenia to specjaliści w swoich dziedzinach oraz praktycy posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresie realizowanych treści.  Nasza kadra potrafi połączyć posiadaną  wiedzę z praktycznymi  i konkretnymi przykładami do zastosowania w codziennej pracy. O profesjonalizmie świadczą każdorazowo wysokie oceny uczestników szkoleń. Kompetencje wykładowców i trenerów są weryfikowane przez klientów co gwarantuje, że współpracujemy tylko z najlepszymi.

 

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór szkoleń, które organizujemy w różnej formie: otwarte, zamknięte, dedykowane konkretnej lub kilku instytucjom. Elastycznie reagujemy na zachodzące gospodarce zmiany przez co stale doskonalimy swoją ofertę oraz poszerzamy ją o nowe propozycje tematów szkoleń.

 

Wyrażamy przekonanie, że propozycja naszych usług będzie zbieżna z potrzebami kadrowymi. Chętnie przygotujemy dla Państwa propozycje szkoleń uwzględniające Państwa sugestie.

 

INFOS Centrum Szkoleń i Doradztwa Prawnego posiada aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez WUP w Łodzi, pod nr RIS 2.10/00110/2015

Projektowanie stron internetowych Master-NET | 84523 odwiedzin